Na naszych aukcjach znajdą Państwo pewną, certyfikowaną biżuterię brylantową z rabatami nawet do 65%!
Brylantowy OUTLET oferuje wysokiej jakości wyroby, które z pewnością oczarują każdą obdarowaną nimi kobietę, a oprócz tego mogą okazać się świetną inwestycją kapitału na przyszłość.

Prezentowane wyroby pochodzą z likwidacji kolekcji lub ekspozycji dzięki czemu mają Państwo możliwość zakupu, pełnowartościowej biżuterii z niepowtarzalnym „gigantycznym” rabatem! Są to ostatnie egzemplarze które po sprzedaży, nie pojawią się już nigdy więcej. Nie strać jedynej okazji na zakup ekskluzywnych brylantowych wyrobów w najlepszej cenie na rynku.

Do każdego zakupionego u nas wyrobu otrzymasz:

  • Międzynarodowy Certyfikat ze zdjęciem wydany przez eksperta HRD Antwerp
  • Pudełko do wręczenia wyrobu jako prezent lub przechowywania biżuterii
  • Paragon, ew. imienną fakturę zakupu lub fakturę na firmę jeśli kupujecie Państwo wyrób do dalszej odsprzedaży

Gwarantujemy bezpłatną dostawę kurierską nawet w 24h! Istnieje możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie mieszczącej się w Centrum Handlowym Galeria Północna na ul. Światowida 17

Gwarantujemy 100% satysfakcji!
Zakupy bez ryzyka – możliwość wymiany każdego z zakupionych wyrobów w ciągu 14 dni od daty zakupu, na dowolnie wybrany inny wyrób jubilerski z naszej oferty.

Wykwalifikowany zespół ekspertów z przyjemnością doradzi i odpowie na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do odwiedzenia innych naszych ofert. Posiadamy więcej wyrobów dostępnych od ręki.

Open chat
Witaj!
Jak możemy pomóc?